podróżnicze wsparcie

Miej podróż zorganizowaną!

Szczegółowo  przygotowane wyjazdy bez trudu ich organizowania

Plan oparty na Waszych potrzebach, marzeniach  i zainteresowaniach

Wszystko w jednym miejscu, za jednym zamachem, oszczędność czasu i energii

Chwilowe zawieszenie Podróżniczego Wsparcia. Zapraszam niedługo:) Zapraszam też na bloga, bo tam cały czas znajdziecie wiele przydatnych wskazówek!

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Mierzwa.

Pomagam tym, którzy nie czerpią
przyjemności z przygotowań
i organizacji podróży, nie wiedzą jak się do tego zabrać bądź zwyczajnie brak im czasu.

Marzycie o odpoczynku, dłuższych wakacjach lub krótkim wyjeździe weekendowym. W swoim tempie, uwzględniając Wasze drobne przyjemności i zainteresowania. Więcej czasu na kawę w najbardziej ukrytych kafejkach? Wycieczka opływowa po Cykladach i to nie tych dwóch najbardziej znanych wyspach? A może kochacie książki i z chęcią pojedziecie tam, gdzie można zwiedzić piękną bibliotekę bądź przejść się szlakiem księgarni? Obejrzeć cudowny ogród lub przedstawienie w miejscowym teatrze lub… musical w Londynie? A może kochacie sport i chcecie połączyć mecz ze zwiedzaniem?

Możliwości i pomysłów na urozmaicenie sobie podróży i dopasowaniu ich do siebie jest nieskończenie wiele. Zajmuje to jednak  bardzo dużo czasu, siedzenia przy komputerze, tłumaczenia stron i po prostu, energii. A teraz jeszcze dodatkowo trzeba na bieżąco sprawdzać zmieniające się zasady wjazdu.

Poszukiwania pomysłów mogą być przyjemne, ale po długim i ciężkim dniu w pracy przestają, a Wy ostatecznie rezygnujecie z tego nawet krótkiego wyjazdu typu  „city break” lub decydujecie się na podróż grupową, odkładając swoje indywidualne pomysły na później.

Ale… nie musi tak być. Możecie Państwo jechać na swoje wymyślone wakacje bez trudu ich organizowania!

Otrzymacie Państwo pełne Podróżnicze Wsparcie.

Pomogę z pomysłem, uwzględniając Wasze preferencje, obecne możliwości i połączenia.

Propozycje transportu, dojazd z lotniska, dojazd pomiędzy miejscami, jeśli to wycieczka objazdowa jest tym, na co czekacie. Propozycje noclegów, kosztorys wyjazdu, ramowy plan, mini przewodnik z ciekawymi i nieoczywistymi miejscami, a także pomoc z rezerwacjami czy zakupem biletów. To wszystko wchodzi w skład pakietu, który otrzymacie drogą mailową oraz pocztową.

Skupiam się na Europie, zwłaszcza Grecji, krajach bałkańskivh, na Węgrzech, Szkocji i Polsce.

170304396_202470814661965_4453517800232345621_n

przykładowE pomysły wyjazdowe

Opływowo po Cykladach

Cyklady są coraz bardziej dostępne, ze względu na zwiększenie lotów z lotnisk regionalnych. Ale wcale nie trzeba zatrzymywać się tylko na Santorini lub Mykonos (choć można, jeśli wolicie!).  Łatwo dopłynąć na inne, przepiękne, mniej znane wyspy, trzeba tylko dobrze dopasować promy. W czym z chęcią pomogę.

Chorwacja trochę inaczej

Chorwację pewnie każdy zna i prawie każdy lubi.  Ale Chorwacja to nie tylko Split i Dubrovnik i organy morskie w Zadarze. Chorwacja to też  mniej i bardziej znane wyspy, promy, latarnie morskie, konoby i festiwal lawendy. Z radością przekażę sekrety poznane podczas studiów filologii chorwackiej i serbskiej.

Klimatyczny Edynburg i książki

Mam wrażenie, że często planując miejskie wyjazdy, zapomina się o Edynburgu. A to przecież jedno z najpiękniejszych miast Europy, z niepowtarzalną atmosferą… Po obejrzeniu najważniejszych zabytków zaproszę Państwa, na zwiedzanie szlakiem księgarni, jest ich ponad 50!

Po Bałkanach

Byliście już w Chorwacji i chcecie zobaczyć coś mniej znanego? Czarnogóra, Bośnia, a przy dobrej organizacji zdąży się odwiedzić również Serbię. Spokojniejszy odpoczynek w Czarnogórze, a może bardziej aktywny objazd kilku krajów? 

 

Jak to działa?

Poproszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Pozwoli mi ona wstępnie zrozumieć, czego Państwo oczekują od swoich wakacji i przygotować pierwsze pomysły.

Ankieta dostępna jest poniżej. Zapraszam do wypełnienia nawet teraz :),
W przeciągu 4 dni otrzymacie ofertę indywidualną ze szczegółami i wyceną oraz regulaminem.
Cena pakietu Podróżniczego Wsparcia zależy od rodzaju wyjazdu i waha się pomiędzy 250- 600 zł.
Po akceptacji oferty potrzebuję 5-7 dni na ułożenie Państwa wymarzonego planu podróży. Plan, wraz ze wszystkimi przydatnymi szczegółami otrzymacie drogą mailową oraz pocztową.

Nie jestem biurem podróży, nie mogę dla Państwa bezpośrednio wykupić biletów, zarezerować bądź dać oficjalnej gwarancji wyjazdu (który jest indywidualny i zależy od przewoźników i innych obiektywnych czynników). Przygotowuję indywidualne i bardzo szczegółowe plany ze wskazówkami.

ANKIETA
Miejcie podróż zorganizowaną bez trudu jej organizacji!

Ta ankieta pomoże mi przygotować sie lepiej do naszego spotkania. To wstępny etap i jej wypełnienie oraz spotkanie są całkowicie bezpłatne.

Macie Państwo dodatkowe pytania?
Chętnie odpowiem!

Email

kontakt@travellingsupporter.pl